2023 йил 29 март куни Коррупцияга қарши курашиш агентлигида Жамоатчилик кенгаши аъзолари, журналист ҳамда блогерлар учун Агентлик фаолиятига бағишланган матбуот анжумани ўтказилади.
Мақсад Агентликнинг  2022 йилдаги фаолияти натижаларини кенг жамоатчиликка етказиш, ОАВ  ва жамоатчилик вакиллари билан ҳамкорликни янада мустаҳкамлашдан иборат.
Матбуот анжуманида журналист ва блогерлар ўзларини қизиқтирган  саволларга бевосита Агентлик раҳбариятидан жавоб олиш имкониятига эга.
Тадбирда, шунингдек, Агентлик ҳузуридаги Жамоатчилик кенгаши ва Коррупцияга қарши курашиш бўйича ҳудудий кенгаш аъзолари ҳам иштирок этади.
Тадбир соат 10:00 да Агентлик мажлислар залида бошланади.
Барча ОАВ вакиллари ва блогерларни ушбу матбуот анжуманига таклиф этамиз!
Ўзингизни қизиқтирган саволларни  28 март куни соат 10.00 га қадар ушбу ҳавола орқали олдиндан юборишингиз мумкин.

29 марта 2023 года Агентством по противодействию коррупции будет организована пресс-конференция, посвящённая итогам деятельности за 2022 год.
Представители средств массовой информации и блогеры ознакомятся с результатами работы, проделанной Агентством за прошлый год, а также будут иметь возможность получить ответы на интересующие их вопросы.
В мероприятии запланировано участие и членов Общественного совета при Агентстве по противодействию коррупции и представителей Регионального совета по противодействию коррупции.